Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality for this price I recommend
Color: Brown Ombre
Price: 162kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 41 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2403271868671493 |
Author: S***7
Date:
Review: good quality for this price I recommend
Color: Brown Ombre
Author: i***i
Date:
Review: Perfect, looks very realistic, tks
Color: Brown Ombre
Author: d***i
Date:
Review: Very nice and easy to use
Color: Brown Ombre
Author: n***e
Date:
Review: Oh my word, what a great wig. It looks so real and beautiful. I would buy it in more colours if there was. Highly recommend.
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.